3 rzeczy do przemyślenia przy wyborze stylu pracy

, co mam na sobie
Spodnie: jcrew tutaj, podobna tutaj, dużo więcej tutaj/tutaj koszula: Tutaj, podobnie tutaj, dużo więcej tutaj bluza Zara (stare): Podobnie tutaj, dużo więcej tutaj/tutaj buty: tutaj, podobne tutaj, plan budżetowy plan budżetowy Przyjazny tutaj
Twój styl pracy wiele o tobie mówi. Zanim jutro wybierzesz, w co się ubrać do pracy, wierz dokładnie o tym, jak twój styl pracy mówi o tobie. Niezależnie od tego, czy pracujesz w świecie mody, czy w pracy na biurku, nie powinien być naruszony w stylu pracy od 9 do 5. Pozwól, aby Twój styl pracy Cię przedstawiał, a także mówić za Ciebie.
Dzisiejszy styl pracy pokazuje zabawną metodę noszenia szarych odcieni do pracy. Gray jest jeszcze jednym substytutem dla tych, którzy chcą zmienić swoje czarne lub granatowe ubrania robocze. Kolor Grey jest bezpieczny, jednak może być również zabawny w zależności od tego, jak go stylizujesz. W tym spojrzeniu poszedłem z szarymi spodniami z detalami z paska bocznego. Ten biały detal z paskiem nadaje ton dokładnie tak, jak stylizuję cały wygląd. Ułożyłem szarą bluzę białą koszulą, aby uzupełnić spodnie. Ukończyłem wygląd białymi pompkami, które również uzupełniają szczegóły spodni. Jeśli białe pompy są dla Ciebie równie mocne, beżowe lub szare pompy to inne alternatywy.
3 rzeczy do przemyślenia przy wyborze stylu pracy:
Ważne jest, aby dbać o to, co nosisz do pracy – bez względu na to, jak swobodna może być Twoja atmosfera pracy, kluczowe jest, aby zapłacić odsetki od tego, co nosisz. Lokalizacja codziennego pracy nie jest równa, co chcesz. Zadaj sobie pytanie, czy można nosić ten top, spodnie itp.?
Czy strój jest odpowiedni dla Twojej branży roboczej? Niektóre środowisko pracy są konserwatywne, podczas gdy inne są o wiele bardziej wyrzucone, a także swobodne. Suknia odpowiednia dla branży roboczej.
Jaka jest funkcja Twojego stroju: wszystkie ubrania mają cel. Nie noś ubrania, ponieważ jest to wyluzowane i wygodne. Na przykład ubrania Fitness Center nie są wyluzowanym strojenie do pracy. Nie bądź tą osobą, która jest rozumiana za nadmierną komfort z ubraniami roboczymi.

Kup mój wygląd

< >

JavaScript jest obecnie wyłączony w tej przeglądarce. Reaktywuj go, aby wyświetlić tę treść.

Możesz też cieszyć się:

Najlepszy strój do noszenia dla Valentine…

Najlepsza lokalizacja, aby zdobyć kostiumy na Halloween

Wygodny i stylowy strój do noszenia

Najlepszy i najmodniejszy strój gościnny

Znajdź wiedzę.

Wskazanie na swój adres e -mail, aby uzyskać wiadomości, a także aktualizacje.

bardzo imię

bardzo imię

bardzo imię

bardzo imię

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

adres e -mail

adres e -mail

adres e -mail

adres e -mail

Subskrybuj

podziękować za subskrypcję!

Add a Comment

Your email address will not be published.