Dziewczyny Halloweenowe pomysły na późne nocne imprezy – Gorat!

Kiedy my, dziewczyny, są niegrzeczne, nie można nas powstrzymać. I tym razem, gdy Halloween puka do drzwi, możemy sprawić, że dzika strona wyjdzie, a mężczyźni mdleją nad naszymi eleganckimi stylami. Jeśli chcesz być niegodziwy i dziki w jasnej nucie w tym Halloween, przynosimy wam kostiumy Halloween, które zagwarantowałyby, że żyjący skręcił głowy i zakochali się w twojej niegrzecznej stronie. Gotowy do jazdy na modcie Witchy Nughinginess, prawda? Oto niesamowite inspiracje dla Wicked Girls Halloween kostiumy, odkryliśmy, że możesz obnosić się i nosić! I zgadnij co, żadne brwi nie zostaną podniesione. Spójrz!
10 niesamowitych kostiumów na Halloween do noszenia w tym roku
Źródło: ExploTalent.com1. Garnitur szkieletowy
Dzięki najlepszemu makijażowi szkieletowi Halloween możesz być najstraszniejszą rzeczą w tym Halloween. Znaleźliśmy te niesamowite kostiumy na Halloween dla dziewcząt, w których koszt jest dostępny, aby przejawiać to samo. Wąski Bologna FC 1909 Koszulka top bez rękawów i para legginsów to wszystko, czego potrzebujesz. Zdobądź białą farbę i przyjaciela, który może narysować system szkieletowy na sukience.

[SC: MediaD]
Źródło: TheTobeauty.com2. Babcia z Tweety
Jeśli „rozmrożisz kota”, pamiętasz babcię ze znanej serii kreskówek. Sprawdź, jak wykonać dojrzały makijaż skóry, zdobądź solidną niebieską spódnicę i białą koszulkę i białą perukę. Potrzebne rekwizyty byłyby nadziewanym kotem i klatką ptaków z żółtym ptakiem.
Źródło: minimalisti.com3. 101 Dalmatyjski wygląd
Pamiętasz film 101 Dalmatyńczyków? W latach 90. ten film był hitem i możesz teraz być złą damą filmu w sprawdzonej ołówkowej spódnicy i topem w tych samych odcieniach. Jeśli masz prawdziwego Dalmatyjskiego Szczenięta dla firmy, nic takiego jak ulepszyć kostiumy na Halloween w tej notatce. Możesz także nosić wypchniętą dalmatyńską szczenię i nie zapomnij nosić tej czarno -białej peruki.

[Przeczytaj także: Indian Tribal Halloween Costume]
Źródło: minimalisti.com4. Nie mogę tego dotknąć
Bądź Sassy Diva na imprezie na Halloween, na której wszyscy mogą cię zobaczyć, ale nie mogą cię dotknąć. Aby zrobić to samo, przebieranie się jako kwitnący kaktus byłoby świetnym pomysłem. Potrzebujesz solidnej, długiej zielonej sukienki i duży różowy kwiat z kilkoma drewnianymi klipsami ubraniowymi.

5. Zatruć je
Nie dosłownie, ale możesz to zrobić, będąc trującym bluszczem. Krótka zielona mała spódnica z zieloną rurką boobową to wszystko, czego potrzebujesz, wraz z czerwoną długowłosą peruką, która ma zaprojektować i rekwizyty, takie jak liście bluszczowe w grupie wokół ciebie, z zielonym makijażem oczu Smokey.

Źródło: minimalisti.com6. Tak, możemy to zrobić
Wszystko przyznają kobietę w tym fantastycznym pomyśle z ubrania na imprezę na Halloween. Prowadzi do domu przesłanie, że my, kobiety, jesteśmy wystarczająco potężni, aby podjąć świat na swój własny sposób! Aby zdobyć kostium Rosie The Real Betis Balompie Koszulka Riveter, trzeba można było mieć chrupiącą szarą koszulkę i odprawę flanelową, a także szalik z kropkowaną głową, przez który przeszedła szalik na nierównej kobiecie.
Źródło: Costume-Works.com7. Bądź Mary Poppins
Wszyscy dorastaliśmy do takich jak Mary Poppins, a każdy uszkodzony mężczyzna był kiedyś Tigres UANL Koszulka jej obserwatorem. Spraw, aby mężczyźni zakochują się tym razem na imprezach z garniturem Mary Poppin. Biała koszulka i czarna spódnica, czarne pończochy i botki dla stóp z kapeluszem na głowie, sprawiłyby, że wygląd będzie kompletny.

Źródło: Trendinindia.C.

Add a Comment

Your email address will not be published.