3 proste metody przejścia z letniego na jesień

Nadszedł czas, aby zacząć wierzyć w przejście od lata do upadku. Tylko kilka tygodni do jesieni. Istnieją 3 proste metody przeniesienia się z letniego na jesień, a dzisiejszy wygląd doda inspiracji. Najprawdopodobniej zastanawiasz się, dlaczego ona mówi o jesieni w sierpniu? Tak, rozumiem, że wciąż jesteśmy latem, jednak nie powstrzymuje to prawdy, że sklepy już sprzedają jesień, a Nordstrom ma niesamowite jesień w magazynie. Kupowanie w sierpniu może być trudne, ponieważ stan pogody jest gorący, a także najprawdopodobniej masz na myśli letnią strój do noszenia. Zakładanie, co znacznie lepiej jest planować z wyprzedzeniem niż czekać do ostatniej chwili na zakupy. Jest to również doskonały czas, aby rozpocząć kupowanie na jesień, szczególnie w przypadku ciągłej rocznicy Nordstrom, znacznie lepiej rozumianej jako nsale. Nordstrom ma w sprzedaży niesamowite elementy idealne teraz, gdy możesz nosić teraz, a także przejść z letniego do jesieni. Wcześniej dzieliłem się swoją preferowaną modą, a także faworytami odwołania z NSale. Z tych ulubionych wybrałem znacznie więcej, w tym dzisiejszy wygląd.
Teraz przeskakujmy jesienią z dzisiejszym wyglądem. Jaka jest znacznie lepsza metoda przejścia na jesień niż w swetrze, botkach, a także Blazer. Przygotowując się do sezonu jesiennego, wybrałem kilka produktów podczas rocznicy Nordstrom, których nie chcesz przegapić, odkąd koszty powrócą po 30 sierpnia. Wybrałem ten szary swetry, a także buty wężowe ze sprzedaży. Najbardziej wygodny i relaksujący swetra. Najlepiej nakładać na zbiornik do przechowywania, kamisole lub sukienki.
3 proste metody przejścia z letnich do upadku
Warstwowe z swetrem/blezerami: relaksujący swetra, a także blezery najlepiej nakładać na Camisole (uwielbiam to Cami), sukienki, a także letnia top
< >

Połącz z botkami: Wyprodukuj styl przejściowy, łącząc botki z preferowanymi sukniami, a także spódnicami.
< >

Połącz letnie spodenki, a także dżinsowe szorty z swetrem, marynarką lub bluzą ukończoną z kostkami

Co mam na sobie:
Strój C/O Nordstrom: Denim Shorts // Cardigan (szary, mały) // buty // top // hat // torebka //

< >

Ta publikacja jest sponsorowana przez Nordstrom. Jak zawsze wszystkie opinie są moje.

Możesz też cieszyć się:

Jak łatwo unosić się w Święto Dziękczynienia

Najlepszy i najmodniejszy strój gościnny

Jak podnieść sukienkę na bluzę

Dużo pożądanej sukienki letniej do noszenia…

Znajdź wiedzę.

Wskazanie na swój adres e -mail, aby uzyskać wiadomości, a także aktualizacje.

bardzo imię

bardzo imię

bardzo imię

bardzo imię

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

adres e -mail

adres e -mail

adres e -mail

adres e -mail

Subskrybuj

podziękować za subskrypcję!

Add a Comment

Your email address will not be published.