Floral Fashion Ilustrations: Grace Ciao ma wpływ z natury

, jak to miała Alexander McQueen, powiedział: „Nie ma zbyt lepszego projektanta niż natura”, być może 22 -letni ilustrator Old Mase, Grace Ciao z Singapuru zabrał to do niej Serce, gdy jej prace pokazują wielkość obsypaną przez mamę naturę w rodzaju kwiatów.
Jak każdy inny bloger modowy, lubię obalić archiwa modowe ze świeżymi, a także innowacyjnymi wiadomościami, aby pokazać moim czytelnikom. Kiedy więc natknąłem się na genialne wykorzystanie ilustratora mody dla uroczych kwiatów, postanowiłem podzielić się nim z moim postem.

Natura jest wyjątkową motywacją, a także praca Grace Ciao. Z siedzibą w Singapurze projektant mody wykorzystywał różne Reprezentacja Serbii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka piękne kwiaty do produkcji inspirowanych kwiatowymi projektami haute couture. Połączający projektantka wykorzystała płatki świeżych kwiatów zamiast kolorów wody do swoich ilustracji.
Oto sztuka z płatkami kwiatów
Jej konto na Instagramie, a także strona internetowa są pełne unikalnych szkiców przedstawiających ilustracje ozdobioną płatkami od karnacji, a także lilii po róż, a także egzotyczne storczyki (żeby wymienić tylko kilka!).

Mówiąc o swoim unikalnym innowacyjnym procesie, Ciao mówi: „Kwiaty pomagają mi w produkcji wydruków, w które inaczej nie mogłem uwierzyć, a płatki działają naprawdę dobrze dla obrazu, podobnie jak ich delikatność, a także wykwintność naśladują te z miękkiej tkaniny”.
Szkicowanie ilustracji modowych jest sztuką samą w sobie, jednak Gracie zrobił o krok do przodu, wykorzystując świeże płatki kwiatów na swoich rysunkach.
Zgodnie z młodym ilustratorką mody korzystanie z płatków było czysto przypadkowe, kiedy zauważyła, że ​​czerwona zwiększona przez chłopca umarła.
Zgodnie z BuzzFeed,
„Pamiętam dokładnie, jak cudownie był użyty, a także chciałem„ zachować ”to piękno. Więc stworzyłem z nich ilustracje mody. ”
Żywe płatki wykorzystywane przez artystę całkowicie Feyenoord Koszulka łączą się ze szkicami, Bologna FC 1909 Koszulka tworząc w ten sposób zupełnie nowy rodzaj trendu, w którym ogrzany i spódnice strumieniowe pokazują naturę bezpośrednio. Nie tylko te kwiatowe pochodne mody służą jako substytuty zarówno sylwetek, jak i kolorów, jednak również powodują swoje naturalne aspekty, jak i formy.
Metoda Grace uchwyciła tego rodzaju sztukę dzięki jej rysunku jest godna pochwały. Metoda, którą umiejętnie umieściła płatki, sprawia, że ​​wyglądają, jakby nigdy nie należały nigdzie indziej oprócz ilustracji.
Czujesz się zainspirowany? FashionLady oferuje zabawne koncepcje, aby spróbować – DIY Floral Job –
Wykonuj karty urodzinowe z prasowanych kwiatów

Utwórz notatnik, wklej swoje preferowane zdjęcia gospodarstwa domowego ozdobione kwiatowymi płatkami

Stwórz wiosenną tabelę przyrody

Zrób ręcznie związany bukiet

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten kwiecisty post !!
Źródło obrazów: graceciao.com

Add a Comment

Your email address will not be published.