5 sztuczek i technik makijażu do opanowania w 2017 r.

Jest to pora roku, kiedy większość z nas podejmuje postanowienia noworoczne, schudnąć, rzucić palenie, mieć wspaniałą skórę, idealną suryanamaskar itp. Potem są uzależnieni od makijażu, którzy żyją w innym królestwie. Jako miłośnicy makijażu może być trudno nadążyć za wszystkimi trendami kosmeowymi.
[Przeczytaj także: 8 postanowień mody na 2016 rok! Przygotujcie się panie!]

W tym roku rozwiążmy rozwiązywanie opanowania tych technik i trendów do końca 2017 roku! Mamy krótkie wymienione kilka słynnych wyglądów i trendów, które zamierzamy opanować w tym roku.
Konturowanie:
Tak, rozmawiamy o konturowaniu od ponad roku. Ale czy naprawdę opanowaliśmy sztukę konturowania do T? Są chwile, kiedy wciąż zmagamy się z ostrymi liniami, nieregularnymi pociągnięciami i ciemnym Manchester City Koszulka czołem. #Westchnienie!
Źródło: ThechicSpy.comstrobing:
Strobing jest po prostu podkreślający. Ale to, co robi różnicę, to to, gdzie podkreślasz, których produktów używasz i jakiej techniki używasz. Nieostrożne użycie produktów apteki może być nieco trudne z powodu opadu produktu.

Źródło: Cosmopolitan.combaking:
Ah. Najnowsza, najnowsza i najłatwiejsza technika do podkreślenia Aston Villa FC Koszulka i ustawienia makijażu za jednym razem. Wszystko, czego potrzebujesz, to opanować to. i dobry proszek. Powiedzieliśmy to, kiedy to powiemy ponownie – wszystko, czego potrzebujesz, to proszek Banan Ben Nye! Kim go używa.
Źródło: CF Monterrey Koszulka Macygreyhorse.com [SC: MediaD]

Fild „koci”
Opanowaliśmy idealną aplikację eyeliner. Żel, ołówek, płyn – nie ma znaczenia. Ale teraz chcemy to wyrzucić. Z perfekcją.
Źródło: MakeupbyJc.co.ukbrows:
Brows są najbardziej podstawowe, ale najtrudniejsze do zrobienia. Wszyscy widzieliśmy brwi faux pas, nawet na najbardziej stylowych celebrytach i wymyślili memy z ich nieszczęść. Ale przyjdź w tym roku, zamierzamy wyjść z doskonałymi brwiami!

Źródło: youtube.comhore my opanujemy te 5 technik do końca 2017 roku. Czy masz jakieś techniki, które lubisz opanować?

Add a Comment

Your email address will not be published.