Jak stylizować preppy rugby koszulę?

Jak stylizować preppy koszulę rugby?
09/10/2020, opublikowane przez Alanic Global
Jeśli myślisz o koszulce rugby, możesz pomyśleć o najwyższej klasy liderze Ivy lub prawdziwych graczach rugby, ale nie martw się-nie musisz być pompatyczna ani przypominająca górską osobę, aby ją ściągnąć. Koszulka rugby jest pakowana w różne popularne subkultury projektowe i chwile. Został wstrząśnięty tak wieloma osobowościami, takimi jak David Hockney, Mick Jagger do Tupaca, oraz przez różnych aktorów, śpiewaków, pisarzy, na zewnątrz – wygląda świetnie na wszystkich, to właśnie mówimy (szczególnie dziewczyny).

Koszulki noszone przez profesjonalnych graczy rugby nie wykazują podobieństwa do standardowego rugby bawełnianej. Dzisiejsza koszulka jest poliestrem, ciele, a nawet nie ma kołnierza. Jednak klasyk jest nadal nienaruszony. Zwykle wykonane z grubej bawełny mają również poziome linie w kolorach uczelni i biały kontrastowy kołnierz.

Rugby Jersey producenci wzięli standardowy wygląd i zmodernizowali go, tworząc miękką bawełnę i poliester odnawialny, w połączeniu z bieloną denimową szyją. Nawet trochę rozjaśniliśmy materiał, więc nie zostaniesz obciążony w sezonie letnim.
Jak założyć koszulkę?
Koszulka sztabowa jest oszałamiająca bez snobistyki i najlepiej wygląda na łatwe wieczory i chłodniejsze dni. Oto kilka sposobów ich noszenia.

Podczas gdy Ezra Koenig z Vampire Weekend wymyślił swój okres przygotowania, dzięki spektakularnemu rugby na Instagramie, stylowo schowanego w sznurkach, stylu, który dokładnie przyjmujemy.

Chociaż zwykle uważany za ulubieniec dżoków, jednym z najpopularniejszych noszących rugby jest popularny artysta David Hockney. Zielone spodnie armii i pobite buty są potężnym wyglądem w połączeniu z koszulką rugby.

Uważamy, że noszenie koszulki rugby z najbardziej wygodną parą szortów jest jedną z najbardziej przyjemnych rzeczy, jakie możesz zrobić. Duże rękawy na górę, aby chronić cię przed słońcem, szorty na dno, aby zabezpieczyć oddychanie. Unikaj wysokich skarpet i upewnij się, że nie wyglądasz, jakby po prostu wyszedłeś z dna rucku.

ALANIC Global · Jak stylizować preppy rugby koszulę?

Koszulki z rugby nieoczekiwanie były powszechne wśród rockowych wspinaczy już od jakiegoś czasu. Plotka o tym polega, Yvon Chouinard Patagonii był jednym z pierwszych, którzy wiedzieli, jak dobrze kołnierz utrzymuje się podczas trzymania liny. Połącz go z preferowanymi szortami lub spodniami.

Właściciele firm, jeśli myślisz o dodaniu niestandardowych odzieży hurtowej do zapasów sklepu za pomocą odzieży sportowej, a następnie udaj się do zespołu wsparcia popularnego twórcy i podziel się swoim pomysłem. Zespół wróci do ciebie w mgnieniu oka.

Tagi:
Niestandardowa odzież hurtowa
Producenci odzieży rugby
Producenci koszul rugby
Producenci koszulek Rugby TEE

0 0 głosów
Ocena artykułu

Zaloguj sie

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

0 komentarzy

Inline Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published.