Czy potrafisz nosić tropikalny garnitur wełny?

Czy garnitury wykonane z wełny tropikalnej do noszenia do noszenia zimą, czy też są zaprojektowane tylko do chłodzenia cię podczas gorącej letniej pogody? A w jaki sposób w skafandrze w kolorze? Czytelnik P Cuderów…
W zeszłym roku dostałem ciemny granatowy garnitur od J. Crew w wełnie tropikalnej i zastanawiam się, czy dobrze jest nosić w chłodniejszych miesiącach (mieszkam w Nowym Jorku). Biorąc pod uwagę, że jest bardzo ciemno z brązowymi guzikami, że może wyglądać na zima, a także nosić latem, ponieważ jest lekki i oddychający. Jest to jednak mój pierwszy garnitur w tego rodzaju tkaninie i nie wydaje mi się, że istnieje Cruz Azul Koszulka polityka o porach roku, w których ta tkanina jest odpowiednia, a kiedy nie jest. jakieś sugestie?
Ciekawe pytanie, czytelnik P – i jestem ciekawy, co mówią czytelnicy. Moją początkową reakcją było oczywiście, że możesz nosić tropikalne garnitury wełny zimą! Są bez sezonu! Ale potem odgadłem siebie i przeprowadziłem badania Google.
Oto moja bardziej zbadana odpowiedź: Tropikalne garnitury wełny są często przeznaczone do całorocznego zużycia (patrz Pendleton, zauważając, że ich „najlżejsze wełny wełny są odpowiednie dla całorocznych noszenia”, a Bluesiits, nazywając to „bez sezonu europejskiego tropikalnego wełny wełny Rozciągać się”).
Ponieważ są również akceptowalne w przypadku letnich, mogą być lekkie i oddychające-więc chociaż nie są one niewłaściwe na zimowe zużycie, mogą być Borussia Dortmund Koszulka nieco zamrażające w najwięcej wirów wirów polarnych.

(Niektóre z naszych pomysłów na nakładanie warstw na to, jak pozostać ciepłem w mroźnym biurze lub przemyślenia na temat niezawodnych spodni może być pomocne!)
Zwłaszcza, gdy aspektujesz faktem, że tak wiele podstawowych garniturów kobiet jest wełny bez sezonu/tropikalnej, powiedziałbym, że są do przyjęcia przez wiele dni zimowych – szczególnie dla osoby, która musi nosić garnitur tylko raz w tygodniu lub mniej. Jeśli jesteś jedną z Leeds United Koszulka tych osób, które noszą garnitur na cztery dni na pięć, możesz chcieć zdobyć cięższe garnitury w czesanej wełnie lub tweedu – ale nie sądzę, żebyś musiał.
PSST: Oto niektóre z naszych ulubionych podstawowych garniturów, wiele dostępnych w wełnie tropikalnej…

Nasze ulubione garnitury średniego zasięgu dla kobiet z 2022 roku: spódnica / granat / czarny / szary / granatowy
I nasze ulubione garnitury inwestycyjne, wiele dostępnych w wełnie tropikalnej!

Na zdjęciu powyżej niektóre z naszych ulubionych garniturów inwestycyjnych od 2022 r.: Spodni / spódnica / spodni / spódnica / spodni

Panie, jakie są twoje myśli – czy istnieje dla ciebie różnica między tropikalnymi garniturami wełny a „bezsezonowymi” garniturami? Czy pomyślałbyś, że ktoś był dziwny, gdyby nosił tropikalny wełniany garnitur w środku zimy?

(Na zdjęciu: Ann Taylor Tropical Wool One Button Jacket, 198 USD.)

Add a Comment

Your email address will not be published.