Ocena sieci społecznościowej w Internecie

wpłynęła na mnie na zrobienie wszelkiego rodzaju rzeczy w ciągu ostatnich kilku lat (niektóre świetne, niektóre wątpliwe), jednak jednym z najlepszych było rezerwację „Kolorowa konsultuj”, aby odkryć odcienie, które pochlebiają moje włosy, a także odcień skóry.
Dla niektórych osób takie rzeczy są oczywiste. Nie jestem jedną z tych ludzi. Po prawie czterech dekadach na tej planecie wciąż nie miałem koncepcji, jakie były odcienie mojej skóry, a także, gdy zrozumiałem, że skłoniłem się do określonych kolorów w mojej garderobie, a nie innych, nie mogłem szybko ustalić wzoru. Ostatnio starałem się „kupować lepsze”, ponieważ naprawdę miałem nadzieję, że zwężenie pola wyboru kolorów pomoże zmniejszyć liczbę zwrotów, a także liczbę produktów wiszących w mojej garderobie z Etykiety wciąż włączone.
Próbowałem wyprodukować kolorowe; Moja matka wypróbowała twój kolorowy guru – oto nasze oceny naszych przygód w analizie kolorów internetowych!
Czytelnicy, czy kiedykolwiek myślałeś o „wykonaniu kolorów”? Czy masz jakieś oceny, które można podzielić na usługi analizy kolorów internetowych?
N.B. Elizabeth, a także jej matka zapłaciła za obie usługi z kieszeni; Ta publikacja nie jest sponsorowana przez żadną firmę.
411 ON w analizie kolorów internetowych
Koncepcja analizy kolorów nie jest nowa. Każdy, kto był w latach 80., najprawdopodobniej ma na uwadze zjawisko popkultury „Color Me Beautiful”. Nie jestem ekspertem, jednak ogólna koncepcja polega na tym, że każdy ma swoją idealną paletę kolorów, oparta na swoich wyraźnych włosach, oka i kolorach skóry. Najlepsze kolory podkreślają twoje funkcje, a niewłaściwe kolory mogą sprawić, że wyglądasz wyczerpany lub wyprany.

{Powiązane: Twoje preferowane kolory dla pracy roboczej}
Kolorowe palety przypisane są różne pory roku: wiosna, lato, jesień, a także zima. Na wyjątkowo wysokim poziomie kolory sezonu zimowego są niesamowite, a także głębokie (pomyśl tony klejnotów), kolory letnie są niesamowite, a także miękkie (miękkie blues, purpurki, zieleń), kolory wiosenne są ciepłe, a także miękkie (różowe, żółte , wielbłąd), a także jesienne kolory są ciepłe, a także głębokie (rdza, chartreuse, brązowy, burgundowy). Wśród tych sezonów istnieją odmiany, więc na przykład, jeśli jesteś gdzieś pomiędzy jesienią, a zimą, możesz skończyć z paletą kolorów „Deep Autumn”, która zawiera najbogatsze, najciemniejsze odcienie w Jesienna rodzina.
Nasze przygody z analizą kolorów internetowych
Zbliża się domowe wydarzenie ślubne, więc moja matka, a także każda z nich próbowała innej usługi analizy kolorów internetowych, aby pomóc w zawęzieniu naszego przeglądania strojów.
Moje doświadczenie z wyprodukowanymi kolorowymi
Wykorzystałem wyprodukowane kolorowe. Proces był dość łatwy. Złożyłem serię selfie z różnymi kolorami owiniętymi na moich ramionach. Kilka dni później skomponowali, prosząc o kilka znacznie więcej opcji, a także kilka dni później. (Stwierdzają na stronie, że zajmuje to 30 dni, jednak dostałem to znacznie szybciej!)
{Powiązane: Dokładnie jak wyprodukować garderobę kapsułki do pracy z preferowanymi kolorami}
Dostałem kompleksowy e -mail z wyjaśnieniem mojego odcienia skóry, listy 20 odcieni, które uzupełniają moje funkcje, niektóre sugestie dotyczące kolorów, których powinienem unikać, a także pewne makijaż, a także zalecenia dotyczące lakieru do paznokci. (Zauważ, że sugestie dotyczące makijażu pochodzą z BeautyCounter, który jest MLM, jednak można równie szybko wykorzystać sugestie dotyczące odcieni do zakupu od innych marek.)

Odkryłem, że jestem niesamowitą zimą, więc powinienem głównie szukać głębokich odcieni klejnotów. Pod warunkiem, że zarówno Szmaragd, jak i oliwka, Emerald będzie znacznie bardziej pochlebny. Jeśli spojrzymy na Lilac lub Amethyst, wybieram ametyst. Pakiet kosztuje 180 USD, jednak regularnie wysyłają kody promocyjne na ich listę mailingową.
{Powiązane: Dokładnie jak dodać kolor do garderoby roboczej, gdy zwykle nosisz neutralne}
Doświadczenie mojej mamy z twoim kolorowym guru
Moja matka wykorzystała twój kolorowy guru, a także był to mniej kompleksowy proces, jednak uważam, że wyniki były podobnie dobre. Wysłała szybką serię selfie, a także otrzymała zarówno cyfrową, jak i fizyczną kartę kolorów z jej najlepszymi kolorami. To „Ziarna Zima Zmierzch”, która wydaje się być inną, najwyższej jakości nazwą niesamowitej kombinacji sezonu zimowego, którą otrzymałem. Byłem trochę zaskoczony, ponieważ jestem o wiele bardziej uprzejmy niż ona, z jaśniejszymi oczami, a także nieco lżejszymi włosami. Niezależnie od tego kombinacja kolorów wydaje się pięknie działać dla nas obu! Dla niej ulepszyliśmy z wstępnego pakietu, aby uzyskać kompleksową kombinację makijażu, a także otrzymali fantastyczne rekomendacje dla różnych naturalnych do zauważeniazdolny wygląd.
{Powiązane: grafiki, a także styl osobisty: które druki, a także struktury to „ty”?}
Twoja różnorodność guru kolorów od 155 USD, która zawiera kartę kolorystyczną, a także „kolorowy raport glow” do 245 USD, który zawiera kartę makijażu oraz konsultację z kolorami włosów, do 545 USD, która zawiera 45-minutową czat wideo z założycielem . Mamy moją matkę pakiet 155 $ z dodatkiem 40 $ dla karty makijażu.
Nasze recenzje analizy kolorów internetowych: tak lub nie
Ogólnie rzecz biorąc, oboje byliśmy zachwyceni wynikami, ponieważ uważam, że oboje wykorzystaliśmy informacje, aby wyeliminować niektóre produkty z naszej garderoby, które dla nas nie działały. Oczywiście możesz nosić wszystkie kolory, które chcesz (wciąż trzymam się oliwek, który uwielbiam), jednak proces zdecydowanie pomógł mi, dlaczego sięgam po niektóre produkty znacznie bardziej niż inne. Jak idealnie pomoże w doskonaleniu mojego zakupu w przyszłości.
Czytelnicy, powiedz: czy kiedykolwiek miałeś analizę kolorów Internetu lub „zrobiłeś swoje kolory”? Tak czy inaczej, jakie są twoje preferowane kolory do noszenia zarówno do pracy, jak i w weekendy?
Zdjęcie magazynowe za pomocą zdjęć depozytowych / alterphoto.

Add a Comment

Your email address will not be published.